Segítünk eligazodni a galériák világában. Műkereskedelem, műgyűjtés haladóknak.
Ki kicsoda és mennyiért.
Klasszikus modern vagy kortárs?
Honnan? Kitől?
creo:
Megoldás :
1. Lorenzo Lotto
2. S. Raffaello
3. Jan van Eyck
4. Rubens
5. S.A. van Dyck
6. D... (2012.04.08. 11:12)Rejtvény 8.- Melyik képet ki festette?
11. képScheiber Hugó (1873-1950)Körhinta52×98cm olaj, kartonJelezve: j.l. Scheiber HK.á.: 1,2M - Leü.á.: 15M A Virág Judit 2009. téli aukció eredményei.Kis izgalommal indult ugyan (leszakadt a hó a városra, ezért…